درباره مکران پارت

شرکت مکران پارت منطقه آزاد چابهار در سال 1389 تاسیس و فعالیت های بندری خود را با همکاری شرکت ساحل نمایان بندر در بندر شهید رجایی بندرعباس شروع نمود سپس از سال 1394 به صورت انحصاری پیمانکاری بندری و لجستیکی سازمان منطقه آزاد چابهار را بر عهده گرفت.

این شرکت دارای مجوز تخلیه و بارگیری به شماره 2528 و مجوز بارشماری به شماره ص/ 97 / 12973 می باشد و در حال حاضر تمام امور بندری و لجستیکی سازمان منطقه ازاد چابهار را از جمله تخلیه و بارگیری شناورها، بارشماری، انبارداری، استریپ و استافینگ، بستن و باز کردن لوازم مهار کالا، جابجایی صفافی کانتینرها، الصاق پلمپ  و نگهبانی طی قرارداد به شماره 2497/100/94 به عهده دارد.

این شرکت با استفاده از نیروهای متخصص و تجهیزات بروز و سیستم نرم افزاری اختصاصی موفق شده تا رضایت کامل سازمان منطقه ازاد را کسب کند که طی فرم حسن انجام کار به پیوست این رزومه ارسال میگردد.

قسمت بازرگانی این شرکت با جذب شرکت های بزرگ بازرگانی مانند شرکت طبیعت سبز میهن، شرکت ایران خودرو خراسانی ، شرکت اسیا فراز ایرانیان و شرکت اریا تجارت سده، باعث شده تا تعداد کانتینرهای وارد شده به بندر چابهار به بیش از دو برابر افزایش یابد.

مشتریان ما

0
سال
0+
کارمند
0
کشور
0k
مشتری

مدیران و تیم مکران

مرتضی هاشمی
مرتضی هاشمیسهامدار و رئیس هیئت مدیره
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean nec hendrerit urna. Sed ut elit at sapien dictum aliquet. Cras tristique elementum ex id fermentum. Praesent a dapibus ipsum. In hac habitasse platea dictumst. Donec laoreet augue justo, vitae elementum nisl malesuada sit amet. Ut sit amet nunc ac tellus tempor maximus ut a tellus.